Dnes je středa 22. listopadu 2017

Menu

 

Hudební portál Mikš software s.r.o. Nečekej Aeroklub Vyškov

Registrační formulář

FreeJobs rozlišuje velká a malá písmena u vyplněných údajů. Pro přihlášení do systému budete tedy muset vyplnit přihlašovací údaje stejně jako zde! K přihlášení budete potřebovat uživatelské jméno a heslo.

Potvrzovací mail musíte dostat v rozpětí 1-5 minut. Je však možné zachycení takového emailu spamovým fitrem. Nebo nastavením prohlížeče se nebudete moci přihlásit. V tom případě ukončete všechny spuštěné prohlížeče a pak znovu spusťte a vyzkoušejte přihlášení. Můžete taky vyzkoušet registraci podruhé, důležité je zadávat jmeno, heslo bez hacku a carek, bez lomitek a otazniku apod.
Registrace zaměstnavatele
Uživatelské jméno:
Heslo:
Ověření hesla:
Název firmy:
IČO:
E-mail:

 

Integrovaný portál Ministerstva práce a sociálních věcí HESLO Nečekej

Aktuality

AKTUALITY - Sami můžete zjistit, jaká práce se nabízí. Tak hledejte a hledejte. zde je to zdarma i pro firmy i pro lidi.
AKTUALITY - Pokud se Vám nepodaří přihlásit napoprvé, tak prosím ukončete všechny spuštěné prohlížeče (InternetExplorer, Firefox atd..) a pak je znovu spusťte a vyzkoušejte přihlášení s Vašim jménem i heslem podruhé. Důležité je zadávat jmeno, heslo bez hacku a carek, bez lomitek a otazniku apod. .
AKTUALITY - Bezplatně informace o uchazečích o práci jen tak neseženete ! ! ! Jen u nás, na www.freejobs.cz !!